Deelnemers

Inschrijving voor 2018 is gesloten!

Deelnemers (mutaties bijgewerkt t/m 24 januari 2018 12:20 uur):

startnr naam plaats land onderdeel
1 Wilko Koning Amsterdam NED 100 km strand / trail loop
2 Richard Dreijer Diemen NED 100 km strand / trail loop
3 Jonathan Koutstaal Hilversum NED 100 km strand / trail loop
4 Pascal van Wees Purmerend NED 100 km strand / trail loop
5 Nieves Urtubia Saldias Zaandam NED 100 km strand / trail loop
6 René Schoen Assendelft NED 100 km strand / trail loop
7 François Flisijn Julianadorp NED 100 km strand / trail loop
8 Marco Ghiglioni Alkmaar NED 100 km strand / trail loop
9 Tom van der Veldt Haarlem NED 100 km strand / trail loop
10 Irene Kinnegim Voorschoten NED 100 km strand / trail loop
11 Lisenka Beenders ‘s-Gravenhage NED 100 km strand / trail loop
12 Mike Bruce Zoetermeer NED 100 km strand / trail loop
13 Gerben Oevermans. Ridderkerk NED 100 km strand / trail loop
15 John Ossendorp Nieuwegein NED 100 km strand / trail loop
16 Renske Vermeulen Putten NED 100 km strand / trail loop
17 Ernst Jan Vermeulen Putten NED 100 km strand / trail loop
18 Christiaan Diem Leerdam NED 100 km strand / trail loop
DNS Addy de Wilt Vlijmen NED 100 km strand / trail loop
20 Endy Kasanardjo Eindhoven NED 100 km strand / trail loop
21 Roger Kempinski Gronsveld NED 100 km strand / trail loop
22 Timo Berkenbosch Zwolle NED 100 km strand / trail loop
23 Bastiaan Winkelaar Kampen NED 100 km strand / trail loop
24 Rene kromkamp Wolvega NED 100 km strand / trail loop
25 Herman Ebbekink Winschoten NED 100 km strand / trail loop
26 Dick Abee Winschoten NED 100 km strand / trail loop
27 Gerik Mik Sint Annen NED 100 km strand / trail loop
DNS Björn Niehenke Karlsruhe GER 100 km strand / trail loop
vip Jacqueline Gottowik Aachen GER 100 km strand / trail loop
vip Simone Durry Düsseldorf GER 100 km strand / trail loop
vip Steven Vanmolecot Bredene BEL 100 km strand / trail loop
vip Tim Weißbach Aachen GER 100 km strand / trail loop
vip Laurence O’Dwyer Co. Tipperary IRL 100 km strand / trail loop
vip Heiko Lampe Huertgenwald GER 100 km strand / trail loop
69 Bas Wind Amsterdam NED 25 km strand / trail loop
70 Jessica Mitchell Amsterdam NED 25 km strand / trail loop
71 Jasper Levie Amsterdam NED 25 km strand / trail loop
72 Elsemieke Fritzsche Hoorn Nh NED 25 km strand / trail loop
73 Maikel Laureijssen Heerhugowaard NED 25 km strand / trail loop
74 Rens de Groot Schagen NED 25 km strand / trail loop
75 Fabian Blokzijl Schagen NED 25 km strand / trail loop
76 Peter Tas ‘t Zand Nh NED 25 km strand / trail loop
78 Peter Keet Anna Paulowna NED 25 km strand / trail loop
79 Peter de jong Anna Paulowna NED 25 km strand / trail loop
80 Gerrit Brommer Breezand NED 25 km strand / trail loop
81 Jurgen Verstegen Alkmaar NED 25 km strand / trail loop
82 Arjan Dekker Alkmaar NED 25 km strand / trail loop
83 Robert van der Meulen Alkmaar NED 25 km strand / trail loop
84 Christine Rotsaert Alkmaar NED 25 km strand / trail loop
DNS Rensa Rijk Oudorp Nh NED 25 km strand / trail loop
86 Peter Plomp Egmond-Binnen NED 25 km strand / trail loop
87 Linda Lafeber Beverwijk NED 25 km strand / trail loop
88 Johan Hennipman Haarlem NED 25 km strand / trail loop
89 Gewin vos Ter Aar NED 25 km strand / trail loop
91 Arnout Verwaaij Leerdam NED 25 km strand / trail loop
92 Patrick van de veerdonk Tilburg NED 25 km strand / trail loop
93 Dawid Plewinski Arnhem NED 25 km strand / trail loop
94 Michiel Hollander Arnhem NED 25 km strand / trail loop
95 Corine Poot Arnhem NED 25 km strand / trail loop
96 Erik Kemper Odoorn NED 25 km strand / trail loop
97 Karin Welters Vledderveen Dr NED 25 km strand / trail loop
98 Herman Geritz Midlum NED 25 km strand / trail loop
99 Roland Chrobok Klevel GER 25 km strand / trail loop
125 Nico Karens Moerkapelle NED 25 km strand / trail loop
vip Amy Dinn Amsterdam NED 25 km strand / trail loop
101 Diderik Bierens de Haan Amsterdam NED 50 km strand / trail loop
102 Kamil Smolenski Amsterdam NED 50 km strand / trail loop
103 Michiel de Jonge Hilversum NED 50 km strand / trail loop
DNS Ruben Bergsma Bussum NED 50 km strand / trail loop
105 Hugo Vloon Zaandam NED 50 km strand / trail loop
106 Sander Borsje Koog aan de Zaan NED 50 km strand / trail loop
107 Suzan Haring-Piersma Enkhuizen NED 50 km strand / trail loop
108 Loretta McCampbell Hem NED 25 km strand / trail loop
109 MOnique Kramer Schagen NED 50 km strand / trail loop
110 Rik van Zwol Schagen NED 50 km strand / trail loop
111 Ritchie Peperkoorn Callantsoog NED 50 km strand / trail loop
112 Danny Hajos Den Helder NED 50 km strand / trail loop
113 Bas de Boer Alkmaar NED 50 km strand / trail loop
114 Gurbe van der Schaaf Heiloo NED 50 km strand / trail loop
115 Erwin Kater Heemskerk NED 50 km strand / trail loop
116 Jan bijl Heemskerk NED 50 km strand / trail loop
117 Eddy van der geest Heemskerk NED 50 km strand / trail loop
118 Caroline Dijkstra Haarlem NED 50 km strand / trail loop
120 René van der Willigen Hoofddorp NED 50 km strand / trail loop
121 Maarten Swart Hoofddorp NED 50 km strand / trail loop
122 Marlon Voorn ‘s-Gravenhage NED 50 km strand / trail loop
DNS Willem van Prooijen ‘s-Gravenhage NED 50 km strand / trail loop
124 Rainer Gerlach Aachen GER 50 km strand / trail loop
126 Gerard Verveer Barendrecht NED 50 km strand / trail loop
127 Sjors van Noort Zwijndrecht NED 50 km strand / trail loop
128 Bauke Vriesema Utrecht NED 50 km strand / trail loop
129 Victor Ader Soest NED 50 km strand / trail loop
130 Meta Sipkens Tilburg NED 50 km strand / trail loop
131 Bas Wartenbergh Grave NED 50 km strand / trail loop
132 Wouter Starren Grave NED 50 km strand / trail loop
133 Aiko Haak Gemert NED 50 km strand / trail loop
134 Peter Van den Elshout Schijndel NED 50 km strand / trail loop
135 Sander Nederveen Nijmegen NED 50 km strand / trail loop
DNS Edwin Castelein Velp Gld NED 50 km strand / trail loop
137 Mark Wolf Hoogeveen NED 50 km strand / trail loop
138 Martin Halfwerk Hattem NED 50 km strand / trail loop
139 Annie Oostenbrink Oldeberkoop NED 50 km strand / trail loop
DNS Jeffery Robbers Leeuwarden NED 50 km strand / trail loop
141 Jaap Sije Bosgraaf Kollumerzwaag NED 50 km strand / trail loop
142 Ina Oortwijn Annerveenschekanaal NED 50 km strand / trail loop
143 Angela Schulingkamp Winschoten NED 50 km strand / trail loop
35 Davide Ceolin Amsterdam NED 75 km strand / trail loop
36 Dennis Ariens Amsterdam NED 75 km strand / trail loop
37 Linda Voets Amsterdam NED 75 km strand / trail loop
DNS Martijn Steltenpool Amsterdam NED 75 km strand / trail loop
39 Marijcke Toussaint Amsterdam NED 75 km strand / trail loop
40 Mark Pijl Landsmeer NED 75 km strand / trail loop
41 Mervyn Brookson Amstelveen NED 75 km strand / trail loop
42 George Nijhoff Almere NED 75 km strand / trail loop
43 Rene Triëst Den Helder NED 75 km strand / trail loop
44 Matthieu Magielsen Den Helder NED 75 km strand / trail loop
45 Jos van der Kooij Haarlem NED 75 km strand / trail loop
46 Jacolien Schreuder Haarlem NED 75 km strand / trail loop
47 Eelco Teesink Heemstede NED 75 km strand / trail loop
48 Filippos Chatzimichail ‘s-Gravenhage NED 75 km strand / trail loop
49 Adriaan Pandelaers Delft NED 75 km strand / trail loop
50 Tom de Jong Bergschenhoek NED 75 km strand / trail loop
51 Tom Maessen Zoetermeer NED 75 km strand / trail loop
52 Dave Peppelaar Rotterdam NED 75 km strand / trail loop
53 Mark Kromeich Zeist NED 75 km strand / trail loop
54 Hannah Wielenga Odijk NED 75 km strand / trail loop
55 Berry Snoeren Tilburg NED 75 km strand / trail loop
56 Monica Dekker Tilburg NED 75 km strand / trail loop
57 Richard Spijkers Berkel-Enschot NED 75 km strand / trail loop
58 Dick Schenkelaars Eindhoven NED 75 km strand / trail loop
59 Jan Fokke Oosterhof Nijmegen NED 75 km strand / trail loop
60 Chris snaphaan Overasselt NED 75 km strand / trail loop
61 Frank van Eijck Doetinchem NED 75 km strand / trail loop
DNS Ruud Fokker Lelystad NED 75 km strand / trail loop
63 Hannah van der Horst Luttelgeest NED 75 km strand / trail loop
64 Arie van der Steen Bontebok NED 75 km strand / trail loop
65 Bob van der Weg Ouwsterhaule NED 75 km strand / trail loop
66 Marco Hartman Wildervank NED 75 km strand / trail loop
67 Harrie Hendrickx Meerle BEL 75 km strand / trail loop
68 Anton Slagers Eelderwolde NED 75 km strand / trail loop
vip Marc Falkenstein Oldenburg GER 75 km strand / trail loop