• Deelnemers 2019

    25 km

    25 1 Patrick van de veerdonk Tilburg NED M
    25 2 Leroy Schnieders Stadskanaal NED M
    25 3 Karin Welters Vledderveen Dr NED V
    25 4 André Stoffer Wormerveer NED M
    25 5 Bruno Guigas Haarlem NED M
    25 6 Richard Hiddingh Purmerend NED M
    25 7 Tina Alenfors Almere NED V
    25 8 Joke Hoed Amsterdam NED V
    25 9 Jeroen Kranendonk Amsterdam NED M
    25 10 Frank Baltus Amsterdam NED M
    25 11 Maurice Wokke Oudorp Nh NED M
    25 12 Albert Kunst Oudorp Nh NED M
    25-13 Chiel Toet Amsterdam NED M
    25-14 Linda Lafeber Beverwijk NED V
    25-15 Guido Groet Heerhugowaard NED M
    25-16 Sharon Boyle Amsterdam NED V
    25-17 Kirsten Cup Amsterdam NED V
    25-18 Rachel alexander Amsterdam NED V
    25-19 Jan Bijl Heemskerk NED M
    25-20 Manon Reijnders Heeswijk-Dinther NED V
    25-21 Rutger Berghout Alkmaar NED M
    25-22 Jurgen Verstegen Alkmaar NED M
    25-23 Sander Groenendijk Alkmaar NED M
    25-24 Jesse Toet Amsterdam NED M
    25-25 Willem Snel Den Helder NED M
    25-26 Rafael Krijgsman Rotterdam NED M
    25-27 Dominique Frerichs Rotterdam NED M
    25-28 Rob van Mook Leerdam NED M
    25-29 Erik Vogelzang Amsterdam NED M
    25-30 Jeroen Hammink Heemskerk NED M
    25-31 Jet van der velden Amsterdam NED V
    25-32 Ruud van der Wal Amsterdam NED M
    25-33 Eric Knook Westbeemster NED M
    25-34 Gineke Oosterhuis Den Helder NED V
    25-35 Peter de Jong Anna Paulowna NED M

    50 km

    50-01 Matthieu Magielsen Den Helder NED M
    50-02 Arie van der Steen Bontebok NED M
    50-03 Remco Marchand Noord-Scharwoude NED M
    50-04 Menno Spoelstra Bergschenhoek NED M
    50-05 Eliny Diakakis Terneuzen NED V
    50-06 Maikel Laureijssen Heerhugowaard NED M
    50-07 Renata Vermeulen Den Helder NED V
    50-08 Danny Hajos Den Helder NED M
    50-09 Ruben Vlaander Arnhem NED M
    50-10 Jan J.J. Kaldenbach Noord-Scharwoude NED M
    50-11 Arnout Verwaaij Leerdam NED M
    50-12 Jaap de Graaf Wijckel NED M
    50-13 Erwin Kater Heemskerk NED M
    50-14 Ketura Sikken Bergschenhoek NED V
    50-15 Alex de Lange Balk NED M
    50-16 Eddy van der Geest Heemskerk NED M
    50-17 Elsemieke Fritzsche Alkmaar NED V
    50-18 Fabian Blokzijl Schagen NED M
    50-19 Patrick Herlé Purmerend NED M
    50-20 Ellen Stoevelaar Zaandijk NED V
    50-21 Edwin van der Pennen Tilburg NED M
    50-22 Marion Meesters Santpoort-Noord NED V
    50-23 Marc van de Kaa Leiden NED M
    50-24 Mastos Aerdts ‘s-Gravenhage NED M
    50-25 Michiel Nederlof Arnhem NED M
    50-26 Sebastiaan Munter Heemskerk NED M
    50-27 Edwin Castelein Velp Gld NED M
    50-28 Harry Bleeker Oude Pekela NED M
    50-29 Mark Wolf Groningen NED M
    50-30 Christian Bakker Nijmegen NED M
    50-31 Paul Alvarez Den Helder NED M
    50-32 Esther Kalkman Vinkeveen NED V
    50-33 Jan Fokke Oosterhof Huissen NED M
    50-34 Andre Marrenga Den Helder NED M
    50-35 Bert Koens Blauwestad NED M
    50-36 Sjaak Schipper Groningen NED M
    50-37 Bob van der Weg Rohel NED M
    50-38 Dave Peppelaar Mijnsheerenland NED M
    50-39 Bauke Vriesema Utrecht NED M
    50-40 Teije Venema Almere NED M
    50-41 Jan-Willem Schutte Den Helder NED M
    50-42 Michiel Taminiau Hazerswoude-Rijndijk NED M
    50-43 Luud van der Ham Beverwijk NED M
    50-44 Wojslaw Rubisz Almere NED M
    50-45 FJ Brouwer Castricum NED M
    50-46 Bas Vlaming Amsterdam NED M
    50-47 Arjan Breugem Rotterdam NED M
    50-48 Edwin Snippe Heiloo NED M
    50-49 Marcel de Vries Egmond aan Zee NED M
    50-50 Gerard Verveer Barendrecht NED M
    50-51 Filippos Chatzmichail Den Haag GRE M
    50-52 Marlon Voorn ‘s-Gravenhage NED M
    50-53 Daan Glorie Heemskerk NED M
    50-54 Erik Kemper Odoorn NED M
    50-55 Martijn Hoek Roden NED M
    50-56 Patrick Mulders Beuningen Gld NED M
    50-57 Sebastiaan Kemps Haarlem NED M
    50-58 Nico karens Moerkapelle NED M
    50-59 Chris Snaphaan Overasselt NED M
    50-60 Roberto van Steijn Purmerend NED M
    50-61 Diderik Bierens de Haan Amsterdam NED M
    50-62 Stephan Bax Uitgeest NED M
    50-63 Duco Bijleveld Utrecht NED M
    50-64 Johan Postma Almere NED M
    50-65 Penelope Goniou Den Haag GRE V
    50-66 Sanne van Alphen Made NED V
    50-67 Yoni Pronk Schagen NED V

    75km:

    75-01 Ritchie Peperkoorn Callantsoog NED M
    75-02 François Flisijn Julianadorp NED M
    75-03 Joop Werson Eindhoven NED M
    75-04 René Schoen Assendelft NED M
    75-05 Heiko Lampe Amsterdam NED M
    75-06Peter de Krijger Stadskanaal NED M
    75-07 Marco Hartman Wildervank NED M
    75-08 Meta Sipkens Tilburg NED V
    75-09 Jaap Jepma Goutum NED M
    75-10 Frank Harreman Spijkenisse NED M
    75-11 Guido Mols Krimpen aan den IJssel NED M
    75-12 Erik Blom Spijkenisse NED M
    75-13 Robert Zandbergen Rijnsburg NED M
    75-14 Alex Schaap Valkenburg Zh NED M
    75-15 Ed Laurentzen Bemmel NED M
    75-16 Matthijs Kallenberg Den Haag NED M
    75-17 Sjirk Overal Kiel-Windeweer NED M
    75-18 Sander Borsje Koog aan de Zaan NED M
    75-19 Kamil Smolenski Amsterdam NED M
    75-20 Berry Snoeren Breda NED M
    75-21 Monica Dekker Breda NED V
    75-22 Richard Dreijer Diemen NED M
    75-23 Gurbe van der Schaaf Heiloo NED M
    75-24 Irene Kinnegim Voorschoten NED V
    75-25 Arjan Muthert Woerden NED M
    75-26 Hinke Schokker Eastermar NED V
    75-27 Lisenka Beenders ‘s-Gravenhage NED V
    75-28 Tjitze Postma Utrecht NED M
    75-29 Andre Vreeken Haarlem NED M
    75-30 Peter van der Heijden Liempde NED M
    75-31 Dennis Ariens Amsterdam NED M
    75-32 Sebastian Smeenk Leusden NED M
    75-33 Wiesje Elfferich Den Haag NED V
    75-34 Niall Duncan Grange, Cork IRL M
    75-35 Bob Bock Amsterdam NED M
    75-36 Laurence O’Dwyer Clonmel IRL M
    75-37 Matt Warnock Amsterdam NED M
    75-38 Eelco Teesink Heemstede NED
    M 75-39 Joost Dekkers Boxtel NED M
    75-40 Gerik Mik Sint Annen NED M
    75-41 Bas de Boer Alkmaar NED M
    75-42 Bence Bernáth Gyöngyöspata HUN M
    75-43 István Kiss Schoonhoven HUN M
    75-44 Harrie Hendrickx Meerle BEL M
    75-45 Aede Bakker Kiel-Windeweer NED M
    75-46 Maarten Moerman Bodegraven NED
    75-47 Arnaud Vincent Rotterdam NED M
    75-48 Tom Maessen Zoetermeer NED M
    75-49 Peter Ligthart Hasselt NED M
    75-50 Renske Vermeulen Putten NED V
    75-51 Ernst Jan Vermeulen Putten NED M
    75-52 Timo Berkenbosch Zwolle NED M
    75-53 Endy Kasanardjo Eindhoven NED M
    75-54 Anton Slagers Eelderwolde NED M
    75-55 Davide Ceolin Amsterdam NED M
    75-56 Katie Unoki Leiden NED V
    75-57 Gert-Jan Embrechts Made NED M

    Post Tagged with , ,

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *